Суббота, 27.04.2024, 16:49
Приветствую Вас, Гость
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Доска объявлений » Товары для дому » Купівля ноутбука
Купівля ноутбука
misterbicipsДата: Вторник, 20.12.2022, 23:58 | Сообщение # 1
Новорожденный
Группа: Пользователи
Сообщений: 31
Репутация: 0
Статус: Offline
Всім привіт! Хочу купити собі ігровий ноутбук, але не знаю який саме обрати, дуже великий вибір. Порадьте хороший ігровий ноутбук, та інтернет-магазин в якому його можна купити.
 
LevchenkoДата: Вторник, 20.12.2022, 23:59 | Сообщение # 2
Новорожденный
Группа: Пользователи
Сообщений: 31
Репутация: 0
Статус: Offline
Привіт! Я давно хотів собі ігровий ноутбук, і недавно зробив собі подарунок, та його купив. Можу порадити тобі магазин в якому його собі купував, там великий вибір ігрових ноутбуків, точно щось обереш.
 
misterbicipsДата: Среда, 21.12.2022, 00:00 | Сообщение # 3
Новорожденный
Группа: Пользователи
Сообщений: 31
Репутация: 0
Статус: Offline
Привіт! А я переглянув декілька варіантів ігрових ноутбуків але поки думаю який купувати. Скажи який саме ігровий ноутбук ти собі купував та в якому інтернет-магазині?
 
LevchenkoДата: Среда, 21.12.2022, 00:03 | Сообщение # 4
Новорожденный
Группа: Пользователи
Сообщений: 31
Репутация: 0
Статус: Offline
Все залежить від того, скільки ти готовий на нього витратити грошей. Я собі придбав Ноутбук LENOVO IdeaPad Gaming 3 15IHU6 Shadow Black, в надійному інтернет-магазині https://eldorado.ua/uk/notebooks/c1039096/ де великий вибір якісної техніки, по хорошим цінам.

Даний ноутбук з потужною відеокартою, має продуктивний процесор, якісний дисплей. Цей ноутбук ігровий, тому він з легкістю тягне всі відомі ігри. Він дуже швидкий, всі ігри йдуть плавно, і при цьому він практично не нагрівається. Зараз на нього до речі, діє достатньо не погана знижка.

Прикрепления: 8258621.jpg (31.7 Kb)
 
dim4ksabДата: Среда, 13.09.2023, 11:31 | Сообщение # 5
Гость
Группа: Пользователи
Сообщений: 5
Репутация: 0
Статус: Offline
я бы купил б/у мак бук, они реально максимально удобные если брать не для игр
 
kvoronina647Дата: Вторник, 23.01.2024, 00:59 | Сообщение # 6
Новорожденный
Группа: Пользователи
Сообщений: 32
Репутация: 0
Статус: Offline
Я перешел на MacBook Pro 16 2023 и впечатлен его возможностями. Производительность отличная, особенно для профессионального использования. Наткнулся на хорошее предложение на https://mcstore.com.ua/catalog/macbook/macbook-pro-16-2023/ – цена была одной из лучших, что я находил. Если ищете мощный ноутбук, это отличный выбор.
 
Форум » Доска объявлений » Товары для дому » Купівля ноутбука
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: